Het kleine, eenvoudige boetiekresort biedt naast Ayurveda ook pure ontspanningsvakanties en verleidt "terloops" met zijn fantastische locatie direct aan zee.
Het Oasis Aramaya Ayurveda Beach Resort ligt vlakbij een zandstrand en op slechts een steenworp afstand van het levendige dorp Ambalangoda. Het complex met zwembad, tuin en schaduwrijke palmen direct aan het strand biedt een oase van rust. Het aangenaam warme klimaat is bovendien ideaal voor een heilzame Ayurvedakuur.
Sri Lanka, de tropische eilandstaat voor het Indiase vasteland, trekt enerzijds met een traditierijke cultuur en een droomachtige vegetatie, anderzijds met de traditionele geneeswijze van Ayurveda. Ambalangoda is een levendige kuststad in het zuidwesten van het eiland, bekend om zijn traditionele Singalese maskersnijkunst en het bijbehorende museum. Een andere bijzonderheid van de plaats is het natuurlijk gevormde, uit rotsen gevormde zwembad aan de kust.
Voor de Ayurvedagasten wordt een rijk Ayurvedisch dieet met Ayurvedische theeën en sappen geserveerd. De voeding wordt in overleg met de behandelende Ayurveda-arts aangepast aan de dosha's om een optimaal kuurresultaat te bereiken.
In het ruime Ayurveda Centrum met 2 Ayurveda-artsen en meerdere therapeuten worden klassieke Ayurveda regeneratie en Panchakarma reinigingskuren uitgevoerd. Het centrum is gelegen naast de lobby en het zwembad en beschikt over 9 behandelkamers, 3 Ayurvedische stoombaden, 4 kruidenbaden en 2 acupunctuurkamers. Op aanvraag worden ook Ayurveda-kookcursussen aangeboden.
Mooi buitenzwembad met ligstoelen.
Omdat het resort direct aan zee ligt, kunt u uw vrije tijd vlak bij het water doorbrengen, bijv. bij lange strandwandelingen. Na overleg met de arts kunnen tijdens de kuur halve dagexcursies worden ondernomen, bijv. naar Ambalangoda, Hikkaduwa (ca. 15 km) of Galle (ca. 35 km). De excursies met een taxi of tuk-tuk worden graag door het hotel tegen vergoeding geregeld.
Het Boutique-Ayurveda Resort heeft een heel bijzondere charme gekregen door de individuele inrichting van elke kamer. Elk van de 13 kleine kamers is gezellig ingericht, waarvan 4 kamers met frontaal en 2 met zijdelings zeezicht op de eerste verdieping en 7 standaard op de begane grond, sommige met een lichtschacht naar de gang en/of een open badkamer. Alle kamers zijn voorzien van een klamboe. Wifi in de lobby. Ruime lounge.
48 Geverifieerde beoordelingen door reizigersAlleen klanten die bij ons hebben geboekt, mogen een beoordeling achterlaten
4.5 Uitstekend
89% bevelen het hotel aan anderen aan
Claudia S.
februari 2025
alleen | 60 tot 69 jaar | 17 - 23 dagen
zeker weer
Karin J.
februari 2025
alleen | 60 tot 69 jaar | 12 - 16 dagen
Andrea S.
maart 2025
alleen | 60 tot 69 jaar | 17 - 23 dagen
Top locatie, super vriendelijke service, schoon hotel, erg lekker Ayurvedisch eten, Ayurveda light kuur ideaal om mee te beginnen, de manager probeert alles mogelijk te maken en is altijd beschikbaar en behulpzaam